Pro-Zákaznícky prístup – školenie pre pracovníkov 1.kontaktu

Vždy s úsmevom – nové pravidlá predaja

Ako sa zmenili slovenskí zákazníci a klienti za posledné roky a čo by mali robiť obchodníci, predavači, aby boli zákazníci spokojní a chodili nakupovať opakovane?

Dozviete sa najnovšie informácie z oblasti pro-zákazníckeho prístupu, spotrebiteľského správania a moderného prístupu k zákazníkom.

Svet sa zmenil – zmenili sa spotrebitelia, zákazníci, a to výrazne!  Zamestnanci prvého kontaktu sú alfou-a-omegou vášho úspechu a zmena ich správania prináša reálne lepšie obchodné výsledky a tržby.

Školenie je určené pre personál, predavačov, predajcov – pracovníkov v kamenných prevádzkach, všetkých, ktorí sú v prvej línii kontaktu so zákazníkmi (predavačky, čašníci, recepčné, informátori, pracovníci vernostných systémov pre zákazníkov, pracovníci na oddelení reklamácií, hotelový zamestnanci, obchodníci a predajcovia apod.)

Témy:

Školenie realizujeme 2 spôsobmi:

Registrácia: info@marketingmix.sk,  0903529919

Zopár tipov z blogu

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.