Marketingové soboty v Žiline

To je nový cyklus marketingových mini-konferencií, ktorý odštartoval v máji tohto roka v Žiline v biznis centre Banka. Téma prvého stretnutia bol Produkt a štyria spíkri ho rozobrali zo skutočne všetkých strán. Detaily nájdete na webstránke SobotyvBanke.sk.

Moju úvodnú prezentáciu som zakončila slovami:

Prečo by si mal niekto kúpiť práve váš produkt/službu v čase, keď sme zahltení miliónmi produktov?

Teším sa, že Žilina žije mojím obľúbeným marketingom a v prípade, že organizujete podobnú akciu a potrebujete prezentáciu o marketingu alebo máte záujem dozvedieť sa viac, neváhajte sa ozvať.

 

K téme Produkt sa úzko viaže budovanie značky – Branding, odporúčam vám aktuálny článok mojej kolegyne Márie Boťanskej s názvom: Prečo by si mal zákazník kúpiť práve váš produkt?

Ďalšie zaujímavosti nájdete na našej spoločnej Marketing-Academy.sk

 

 

Zopár tipov z blogu

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.