Marketing pre neziskovky

Konferencia – Marketing pre neziskovky:  Prvá konferencia o marketingu ušitá na mieru neziskovkám a občianskym združeniam.

Päť kvalifikovaných lektorov porozpráva o svojich skúsenostiach a príkladoch najlepšej praxe z oblasti offline a online marketingu

22. septembra 2016 od 8:00 do 15:30 v Bratislave.

Cieľom konferencie je informovať a ukázať neziskovkám, občianskym združeniam a širokej verejnosti možnosti propagácie prostredníctvom marketingu a získania finančných prostriedkov za účelom rozvoja svojej organizácie.

Konferencia pre neziskové organizácie vznikla na základe spolupráce dvoch profesionálnych spoločností, ktoré majú dlhoročné skúsenosti z oblasti vzdelávania, Poradca podnikateľa a  Vzdelávareň.sk 

O čom to celé bude:

Ako môžete získať reklamu od Google zdarma vám vysvetlí Lucia Valicová – riaditeľka reklamnej agentúry Tomatoes.sk. Predstaví Google Ad Grants aj Google AdWords, základnú štruktúru účtu, odporúčania pre nastavenie kampane a čaká vás aj praktická ukážka.

Vaša komunita sa tiež môže zapojiť do tvorby obsahu webstránky. Ako spoznať svoje okolie a nájsť vhodnú cieľovú skupinu vám vysvetlí Richard Čermák z Websupport.sk. Prezradí aj vzorec úspešnosti obsahového marketingu.

Web zdarma? Prečo nie?! Firmu Webikon zastupuje Peter Nemčok, ktorý má pre vás tip ako vytvoriť web úplne zdarma pomocou systému WordPress. Presvedčia vás aj ukážky webov neziskových organizácií, ktoré pracujú s WordPressom.

Čo funguje a čo je zbytočná námaha? Chcete nový web jednoducho a lacno? Matúš Kováčik z OZ Digital Nomads vám poradí na základe svojich skúseností z desiatich rokov webov pre neziskovky.

Určite sa chcete vyhnúť chybám vo propagácii vašej organizácie. Silvia Milová sa zameria na váš offline marketing a poskytne vám príklady dobrej praxe Podnikanie-ženyŽilina o. z. Rozoberie aj otázku prečo je offline marketing taký dôležitý.

 

Na záver vás čaká panelová diskusia, kde sa môžete opýtať čokoľvek, čo vás zaujíma ohľadom jednotlivých tém.

Konferencia je plná užitočných informácií, ktoré stačí zaviesť do praxe pre väčší úspech vašej organizácie.

V cene len 96,- s DPH je zahrnuté občerstvenie, káva, čaj aj teplý obed.   Tešíme sa na Vás!

Viac informácií o programe a registračný link nájdete na stránke konferencia-neziskovky.sk a na facebooku.

 

Zopár tipov z blogu

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.