Marketingová Akadémia

Prostredníctvom free video-seminárov, ktoré pre vás pripravujeme s kolegyňou, tiež marketérkou Máriou Boťanskou, v našom novom projekte MarketingAcademy.sk – môžete sledovať aktuálne marketing a biznis trendy, dozvedieť sa základné body moderného, súčasného marketingu pre firmy a biznis. Prinášame praktické návody a tipy overené dlhoročnou praxou.

Ušetríte čas, informácie dostanete z prvej ruky, od ľudí z praxe, nemusíte nikam cestovať a v pohodlí domova si môžete pozrieť krátke videá na rôzne marketingové a biznis témy, napríklad: čo je to moderný marketing, prečo má mať aj malá firma víziu a marketingovú stratégiu, prečo len reklama nestačí a vlastne nefunguje, ako začať analyzovať trh, čo vyžadujú dnešní zákazníci a iné. K videám si budete môcť stiahnuť aj skrátený obsah vo forme .pdf

 

Videá budú postupne pribúdať, oceníme aj vaše návrhy na to, čo by vás zaujímalo.  Máme viac ako 15 ročnú prax v marketingu, roky praxe a skúseností z rôznych slovenských i českých firiem, ktoré sa vám budeme snažiť postupne sprostredkovať a ukázať, že marketing vie reálne pomôcť vášmu biznisu a nemusí vás to stáť ani veľké peniaze.

Realizujeme aj marketingové školenia a vzdelávanie na mieru – pre konkrétnu firmu, manažérov, zamestnancov v ľubovoľnom meste na Slovensku – získate tak konkurenčnú výhodu – kontaktujte nás:  info@marketingmix.sk  0903529919

Tešíme sa na stretnutie, či už online alebo v niektorom meste na Slovensku osobne!

Zopár tipov z blogu

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.