Marketing a vidiecky cestovný ruch

V polovici septembra 2014 som lektorovala trojdňový kurz na tému Marketing a vidiecky cestovný ruch, a to v čarovnom kraji Banskej Štiavnice, konkrétne na území MAS Zlatá cesta.

Kurz s členmi MAS, miestnymi zástupcami organizácií, samosprávy, malých remeselníkov a živnostníkov, obyvateľov obce Prenčov a okolitých dedín.

  

Seminár pripravila organizácia VOKA Banská Bystrica a venovali sme sa napríklad aj týmto témam:

Ako sa mení a zmenil cestovný ruch v dnešnom svete?

Ktoré z aktuálnych trendov a transformačných procesov sa dajú využiť vo vidieckom cestovnom ruchu?

Skutočne žijeme „internetový wesmír“ a bez Googlu nikto neexistuje?

Moderný marketing je o ľuďoch – o tých vnútri, aj o tých vonku.

Čo originálne môže ponúknuť slovenský vidiecky cestovný ruch a lokálna ponuka turistom?

Akí sú dnešní zákazníci a návštevníci? Viac nároční alebo viac samostatní?

Je najlacnejší marketing spokojný návštevník?

 

Počas troch dní sme prebrali toho dosť a pre mňa inšpiratívna a zaujímavá bola aj diskusia s miestnymi obyvateľmi – ako to celé vidia oni.

Ďakujem organizátorom, účastníkom a teším sa na spoluprácu v budúcnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zopár tipov z blogu

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.