Ako začať podnikať

Pre ľudí, ktorí uvažujú o podnikaní, chcú rozbehnúť svoj biznis a potrebujú:

poradiť, zorientovať sa, získať inšpiráciu a motiváciu, praktické rady a tipy pre štart biznisu a rozbeh firmy od skúsenejších podnikateľov,

ponúkame individuálne 1-dňové školenie, ktoré bude zamerané na vaše potreby a požiadavky, so zachovaním dôvernosti a bez účasti ďalších osôb.

 

Školenie

Termín dohodou podľa vašich požiadaviek.

Zaplatíte 175 EUR  (vrát.dph)

Pozrite si doleuvedené témy, ak vám vyhovujú – ozvite sa a dohodnite si termín.

Ak by ste potrebovali nejakú tému doplniť, viac rozvinúť, príp. vynechať – obsah je možné upraviť na mieru.

 

Témy a obsah:

 

Čo získate:

 

Školenie prebieha celoročne, ak máte otázky alebo chcete niečo prekonzultovať vopred, nech sa páči,

volajte:  0903529919

email: info@marketingmix.sk

Ing, Silvia Milová – mentorka www.podnikanie-zenyzilina.sk

   

Zopár tipov z blogu

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.