Ako uspieť v maloobchode – školenie Bratislava

Odporúčame vám školenie Ako uspieť v maloobchode,
ktoré v Bratislave organizuje MV Akadémia dňa 1.apríla 2015  (čo nie je prvoaprílový žart:-)
V rámci partnerskej spolupráce majú návštevníci našej webstránky 10% zľavu. Postup pre záujemcov o účasť so zľavou je nasledujúci: Prihláste sa prostredníctvom emailu: info@marketingmix.sk
potvrdíme vašu účasť a zašleme vám zľavový kód, na základe ktorého bude potvrdená zľava.  Neváhajte – vzdelávajte (sa).
“V maloobchode stále rozhodujú zákazníci – ľudia, ktorí platia naše mzdy.”
Na školení sa účastníci prostredníctvom interaktívnych cvičení naučia ako optimalizovať skladové zásoby, zvyšovať marže a zisky, efektívne odmeňovať zamestnancov a ako si udržať a získať nových zákazníkov. 
Úvod do problematiky maloobchodu 
Predajňa –  Ako dosiahnúť wow efekt u zákazníkov
Produkty –  Ako dosiahnúť ideálny marketingový mix
Zamestanci –  Šťastný a motivovaný tím je základom úspechu
Zákazník – Ako si získať a udržať dobrých zákazníkov
Dáta, dáta, dáta –  Ako chcete niečo manažovať, keď to neviete merať?

Vaša investícia do vzdelávania:   119 EUR 

zahŕňa 6 hodinové praktické školenie, občerstvenie a kvalitné materiály

Ďalšie detaily nájdete TU.

 

Zopár tipov z blogu

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.