Naše školenia a workshopy

Identita Imidž Branding

3P BizProgram Poznaj, Používaj, Profituj     prináša praktický workshop

VIAC

Ako začať podnikať

1 dňové školenie, skupinové alebo individuálne, Rozbehni svoj biznis a podnikanie

VIAC

Marketingová akadémia

prinášame praktické návody a tipy z marketingu preverené dlhoročnou praxou

VIAC

Pro-zákaznícky prístup

pre pracovníkov kamenných prevádzok, ktorí sú v priamom kontakte so zákazníkmi

VIAC

Marketing pre neziskovky

Prvá konferencia ušitá na mieru neziskovkám – špeciálne o marketingu v online aj offline svete. 22. septembra 2016 v Bratislave. Registrácia už prebieha.

Ako začať podnikať

pre tých, čo uvažujú o začatí podnikania, chcú vedieť ako začať podnikať, potrebujú sa poradiť so skúsenými podnikateľmi z praxe, zorientovať sa je tu 1 dňové školenie šité na mieru pre vás

Identita Imidž Branding

3P BizShine Program Poznaj, Používaj, Profituj prináša workshop z oblasti Firemnej kultúry – na Slovensku prehliadaný fenomén dnešnej doby Identita, Image, Branding – Neodolateľná chuť značky Čo potrebujete, aby vás zákazníci vyhľadávali a robili vám “chodiacu reklamu”? Poznáte 4 piliere úspešného brandu? Ako sa buduje brand v informačnom veku? Môžete byť značkou aj váš biznis?  Viete, aký dopad má […]

Marketingová Akadémia

krátke free videá na marketingové témy pre firmy a podnikateľov

Marketingové soboty v Žiline

nová séria neformálnych marketingových minikonferencií v Žiline, ktoré budú prebiehať počas tohto roka na rôzne témy, prvou z nich bol Produkt a budovanie značky

Od offline k online marketingu, Žilina

Čím dnes žijeme? Aké sú aktuálne transformačné trendy? Generation Digital Natives – kto sú budúci majitelia firiem a zákazníci? Míľniky marketingu – čo je to PC? Môžu sa aj rebríky predávať cez internet? Marketing a biznis trendy 2015 – na Facebooku je nuda, sú tam naši rodičia Ste viac online či offline? Kde je sever […]

Ako uspieť v maloobchode – školenie Bratislava

školenie a interaktívnymi cvičeniami a praktickými návodmi Ako uspieť v maloobchode, Bratislava apríl2015

Ako robiť dobrý marketing – školenie NITRA

Marketingové školenie pre podnikateľov, živnostníkov, malé firmy, začínajúcich tentokrát  v Nitre, 5.marca 2015   Čo sa dozviete:  Moderné marketingové trendy Naučte sa marketingovo myslieť Akí sú dnešní zákazníci a čo očakávajú Od offline k online marketingu – čo je lepšie? Najčastejšie chyby malých podnikateľov – vyvarujte sa ich Marketingová mapa pre váš projekt, biznis, podnikanie […]

Pro-Zákaznícky prístup – školenie pre pracovníkov 1.kontaktu

Starostlivosť o zákazníkov je v dnešnej dobe veľmi dôležitá. Zákazníci u nás sa za posledné roky výrazne zmenili, viete ako k nim pristupovať, aby sa vrátili do vašej predajne opakovane? Máte predavačov alebo podávačov?
Školenie pre majiteľov kamenných obchodov a prevádzok, malých podnikateľov, predavačov a obchodníkov, ktorí sú v dennom kontakte s náročnými zákazníkmi.

Marketing a vidiecky cestovný ruch

Marketing na vidieku alebo marketing v spojení s vidieckym cestovným ruchom. Slovenský vidiek má podľa mňa toho veľa, čo môže ponúknuť súčasným náročným návštevníkom, a to tak domácim ako aj zahraničným. Dobrý marketing tomu môže napomôcť. Moje školenie na túto tému v prostredí MAS – miestna akčná skupina Zlatá cesta Prenčov.

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.