Pomoc pre vás

Marketingový špecialista ako výpomoc

externe, dočasne, počas projektu, pomoc pre firmy a podnikateľov, ktorí nemajú marketingového pracovníka

Čo to znamená a kedy ho využijete?

Cenové podmienky:

Objednávky a informácie:

V čom vám pomôže – napríklad: príprava reklamnej kampane, školenie zamestnancov, návrh a spracovanie grafických podkladov, prieskum konkurencie, mystery shopping, zabezpečovanie inzercie a reklamy v médiách, pomoc pri internetovej reklame a inzercii, tvorba a návrh spotrebiteľských súťaží, hodnotenie spokojnosti zákazníkov, pomoc pri prezentovaní firmy na veľtrhoch a výstavách, tvorba emailingovej kampane, zabezpečovanie aktivít na Facebooku a sociálnych sieťach, komunikácia s verejnosťou a PR, nastavenie cenovej a distribučnej stratégie, modernízácia firemného imidžu a vizuálnej identity, refresh webstránky a materiálov, segmentácia trhu a cieľové skupiny…a iné podľa aktuálnej situácie a požiadaviek firmy.

Nezáväzná konzultácia:  

Ing. Silvia Milová

 

 

Kontaktovať
Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.