Poradenstvo

Profesionálne marketingové poradenstvo a konzultácie pre firmy, podnikateľov, jednotlivcov

Marketingové poradenstvo  – čo to je a pre koho je určené

Marketingové poradenstvo je odborná  a profesionálna služba, určená pre firmy,  podnikateľov, živnostníkov, aj začínajúcich podnikateľov, ženy v podnikaní, rozbiehajúce sa ako aj zabehnuté firmy. Nikto nevie všetko,  nikto nemôže byť špecialista vo všetkých oblastiach.

Rady úspešných hovoria: obklopte sa špecialistami a delegujte. Ušetrí vám to čas aj peniaze. Získate výhodu pred konkurenciou. 

Kto som, čo robím a ako: Silvia Milová

Poradenstvo poskytujem osobne, prídem za Vami alebo na dohodnuté miesto.Vopred si preštudujem dostupné informácie, napíšeme si, zavoláme si a pripravím sa.

Mám viac ako 15-ročnú prax v marketingu, manažmente a podnikaní a veľa praktických skúseností z mnohých firiem, malých aj veľkých. Mám overených spolupracovníkov z praxe, s ktorými konzultujem, aby naši klienti dostali hodnotné a praktické poradenstvo a služby. Marketing nie je len moja práca, ale aj záľuba. V tejto oblasti sa neustále vzdelávam – a to teoreticky, aj prakticky.  Viac o mne sa dočítate tu.

O akom marketingu hovoríme?

Po rokoch praxe a skúseností, nielen pracovných ale aj osobných, po stovkách príbehov malých firiem a podnikateľov a osobných skúseností s podnikaním – dovolím si povedať jasne a jednoznačne: ponúkam a svojim klientom, firmám, odporúčam „dobrý marketing“. Marketing nezavádzajúci, nenátlakový, etický, skutočne pomáhajúci, vytvárajúci hodnoty, pridanú hodnotu pre zákazníkov, poctivé a dobré služby, marketing zodpovedný – s ohľadom na okolie, ľudí, lokálne podnikanie, ako aj prírodu a celú Zem. Nedá sa to vždy robiť ideálne, ale vždy sa niečo dobré urobiť dá.  V marketingu nesľubujem žiadne zázraky na počkanie, marketing v mojom ponímaní je dlhodobá záležitosť, systematická práca so zákazníkmi, aj vlastnými zamestnancami, tisíc drobností, ktoré spolu vytvoria funkčný a zmysluplný celok.

Čo tým získate?

Predovšetkým nezávislý a odborný pohľad marketéra na vašu firmu, prehľad o modernom marketingu a súčasných trendoch. Získate nadhľad, pozriete sa na veci s odstupom, pohľadom potenciálneho zákazníka i odborníka súčasne. Podnikatelia majú obvykle dobré schopnosti a cit pre správne veci – veľakrát sa potrebujú len s niekým poradiť, skonzultovať svoje nápady a plány, skorigovať svoje postupy a uistiť sa.  Využite takúto príležitosť – v konečnom dôsledku si ušetríte energiu, čas i peniaze.

Ako to prebieha a koľko zaplatíte?

Marketing – o čom sa môžete poradiť, čo skonzultovať

Potrebujete vidieť veci inými očami, s odstupom a nadhľadom?  

Nezáväzná konzultácia:  info@marketingmix.sk

Kontaktovať
Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.