Referencie a partneri

DP chocolate Ďurai family – marketingové poradenstvo, tvorba marketingovej stratégie
FA4g.com – komplexné služby na kľúč pre jedinečnú pozíciu firmy na trhu – posilnenie značky a imidžu
Alfabio Kremnička, aktuálne Lunter, s.r.o. – školenia pro-Zákaznícky prístup, Mystery shopping.
Marketingové soboty – minikonferencie v Žiline, organizuje Vzdelávareň.sk a Banka Žilina
MAS Zlatá cesta – marketingové školenie, organizuje Vidiecka organizácia pre komunitné aktivity
Školský network – marketing pre školy a vzdelávacie inštitúcie. Dlhodobá spolupráca.
Francúzska aliancia, Košice – originálne kurzy francúzskeho jazyka. Marketingové školenie.
Slovak Business Agency – agentúra na podporu podnikania.Marketingový seminár pre malé firmy a podnikateľov.
Tvorba webstránok, video-obsahu, email-marketing, WordPress.  Dlhodobá spolupráca.
 Marketingové prieskumy Marketingové a mediálne prieskumy – naučíme Vás ako na to. Dlhodobá spolupráca.
  E-shop NaDobrejVlne.sk. Marketingové poradenstvo.
  Ženy v podnikaní Žilina – platforma pre začínajúce a malé podnikateľky z regiónu. Dlhodobá spolupráca a partnerstvo.
  Top centrum podnikateliek a manažérok. Spolupráca na rôznych projektoch podpory podnikania žien na Slovensku.
  MarketingAcademy.sk   Partnerstvo, spoločný projekt. Dlhodobá spolupráca.
  VOKA – vidiecka organizácia pre komunitné aktivity. Marketing pre mentoringový program a Marketing rozvoja regiónov. Dlhodobá spolupráca.
 Agama group, Pezinok – marketingové poradenstvo.
lamour-logo-185 Internetový obchod s módnym blogom. Peňaženky, kabelky, opasky, módne doplnky.

Vybrané referencie klientov

Peter Ďurai, majiteľ DP chocolate, Žilina                                                                                                                                          Pani Milová,  ďakujeme za dobrú a podnetnú spoluprácu. Pravdu povediac, konečne vnímame marketing ako nevyhnutný nástroj na dosiahnutie nášho obchodného úspechu. Ďakujeme za naštartovanie, veľmi nám to pomohlo.

Ľubomír Zsigo, majiteľ Agama group, Pezinok                                                                                                                                  S pani Silviou Milovou sme boli pri marketingovom poradenstve maximálne spokojní. Dostali sme odpoveď na všetky otázky ktoré sme položili.Usmernila Nás ako ďalej, v čom sa možme rozvíjať. Usporila Nám to najhlavnejšie : čas a peniaze. Bola to pre Nás užitočná skúsenosť ktorá prebiehala profesionálne a navzájom v príjemnej atmosfére. Ďakujeme.

Peter Medveď, riaditeľ Nadácie Ekopolis, Banská Bystrica
Silvia je človek s veľkým citom pre odhad ľudí a situácií. Jej pozitívny prístup k riešeniu problémov a záujem naozaj pomôcť vás presvedčia, že spolupráca s ňou môže byť radosťou a obohacujúcou skúsenosťou pre všetkých zúčastnených.

Mgr. Alena Hrončeková, majiteľka e-shopu nadobrejvlne.sk, Žilina
So Silviou Milovou sa poznáme už dlho, v minulosti sme spolupracovali na viacerých spoločných projektoch, a tak, keď som sa rozhodla začať podnikať, bolo pre mňa samozrejmé s ňou toto rozhodnutie prediskutovať. Poradenské rozhovory mi umožnili vidieť mnohé veci, ktoré by som inak nevidela a pomohli vyhnúť sa zbytočným odbočkám na ceste za mojím cieľom. Jej otvorenosť, pracovitosť a spoľahlivosť ma utvrdili v tom, že využívať práve jej služby v oblasti marketingového poradenstva je efektívne, a rozhodne to nie sú vyhodené peniaze.

Mgr. Juraj Hipš, riaditeľ organizácie CEEV Živica, Bratislava-Zvolen
So Silviou Milovou som spolupracoval na marketingovo-prieskumných a vzdelávacích projektoch venovaných propagácii pitnej vode z vodovodu pre vodárne. Spolupráca bola na vysokej profesionálnej úrovni. Oceňujem zodpovedný prístup, návrhy konštruktívnych nápadov – ktoré vedela aj realizovať v praxi.

Ing. Andrej Kičura, agentúra MNForce, Bratislava
Pani Ing. Silviu Milovú a jej služby môžem len doporučiť. Spolupráca s ňou aj na náročných projektoch bola vždy prínosom pre našu spoločnosť a našich klientov. Do každého projektu ide na 120% a je expertom vo svojom obore.

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant, ZAKO – žilinskí kouči
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Peter Janura, majiteľ firmy uncaria.sk, Žilina
Pri začiatkoch podnikania som sa obrátil na pani Milovú so žiadosťou pomôcť s marketingovým a podnikateľským projektom. Vypracovali sme spolu dobrý biznis plán a dostal som množstvo cenných marketingových rád. Veľmi mi to pomohlo, ušetrilo mi to veľa času aj financií a odporúčam spoluprácu s ňou aj iným firmám.

PhDr. Oľga Gyárfášová, PhD. sociologička, IVO, Bratislava
Pani Silvia Milová pracuje spoľahlivo a profesionálne. A navyše je to veľmi milá a vždy ochotná osoba. Presvedčili sme sa o tom vždy, keď sme na severe Slovenska potrebovali pripraviť fokusové skupiny na najrôznejšie témy – od rodovej rovnosti, cez podobu multikulturalizmu až po názory a hodnoty vybraných voličských skupín. Do Žiliny sme vždy cestovali na istotu.

Mgr. Richard Medal, Centrum environmentálnych aktivít Trenčín
Bolo mi cťou spolupracovať so Silviou na ojedinelom výskume Environmentálna výchova a vzdelávanie detí a mládeže na Slovensku 2011-2012, vďaka ktorému boli konečne na Slovensku pravdivo pomenované slabiny tohto odboru. Na základe tejto profesionálnej práce sa pohli veci vopred a dnes sa spracúva nová Koncepcia environmentálnej výchovy a vzdelávania v SR. Ďalším projektom, pri ktorom som sa s dôverou na Silviu obrátil, bol Výskum názorov obyvateľov v slovensko-moravskom príhraničí na posledných 20 rokov od rozdelenia Česko-Slovenska. Na výsledkoch výskumu staviame v súčasnosti ďalšie projektové aktivity.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, Žilina
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

Mgr. Jana Klocoková, PhD., Sociologický ústav SAV, Bratislava
So Silviou Milovou som spolupracovala na projekte Environmentálna výchova a vzdelávanie detí a mládeže na Slovensku 2011-2012 v pozícii odbornej konzultantky. Vďaka Silviinmu nasadeniu a záujmu o tému, ako aj organizačným schopnostiam, sa podarilo na Slovensku zrealizovať ojedinelý výskum dôležitej, no prehliadanej oblasti.

Mgr. Jana Miháliková, PhD. Iuventa – Slovenský inštitút mládeže, Bratislava
Pani Silvia Milová spolupracuje s našim inštitútom už viac rokov a stretávali sme sa na rôznych odborných výskumníckych seminároch. Pani Milová pripravila a realizovala pre náš inštitút dva projekty prieskumov, ktoré prešli tvrdým konkurenčným bojom medzi ostatnými návrhmi na spoluprácu v oblasti výskumu. Je otvorená odbornej diskusii k svojim výskumom a vyhľadáva a oceňuje podnety od ľudí z praxe. Svojím prístupom vyjadruje, verím, že naše spoločné presvedčenie, že výskum/prieskum má prispievať k celkovému rozvoju spoločnosti.

Karol Vandlík, majiteľ firmy reality-rent.sk
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní s celkovou spoluprácou  – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

PhDr. Alžbeta Brozmanová Gregorová, PhD., Centrum dobrovoľníctva vyskummladeze.sk, B.Bystrica
Spoluprácu so Silviou Milovou hodnotím ako veľmi dobrú. Realizovala pre nás zber údajov v rámci výskumu mládeže. Pružne reagovala na naše požiadavky a dodala komplexne vyplnené dotazníky.

Zlatica M. Stubbs, Senior Coach, Trainer and Consultant, ZAKO
Silvia is supporting ZAKO, our fellowship of coaches in developing our marketing strategy and way forward. She is very professional, trustworthy and reliable, very supportive and friendly in her approach and has shown a great deal of patience. I admire her commitment to support women in business of the Zilina region, organising a regular and inspiring get togethers and keeping all up to date with her newsletter.

Kontaktovať
Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.