Ing. Silvia Milová, majiteľka firmy

Mám za sebou viac ako 15 ročnú prax v marketingu, manažmente, podnikaní a prieskumov.

Moje služby:

Pracovala som pre firmy a organizácie z rôznych odvetví a oblastí (výrobné, obchodné, finančné, neziskové…), mám skúsenosti aj s prácou pre rôzne agentúry (reklamné, výskumné, poradenské, marketingové, konzultačné).

Mám dlhoročné riadiace a organizačné skúsenosti, dlhoročnú prax s vlastným podnikaním.

Veľa času venujem vzdelávaniu, sledujem marketingové i biznis trendy. Marketing nie je len mojou prácou, ale aj záľubou, mám prehľad o aktuálnych novinkách, marketing a biznis trendoch u nás i v zahraničí; mám vš vzdelanie, každoročne absolvujem rôzne odborné konferencie či semináre.

Popri práci sa venujem sieťovaniu a podpore začínajúcich podnikateľov, hlavne žien v podnikaní, som členkou niekoľkých ženských biznis klubov, viac projekt www.podnikanie-zenyzilina.sk.

Pri svojej práci využívam overenú sieť partnerov, profesionálov s vlastnou praxou vo svojom odbore – marketingové a online prieskumy, médiá a reklama, tvorba webstránok, online výskumy, predaj a obchod, manažérsky koučing, internetový marketing a iné.

Pracujem zodpovedne a efektívne, vyznávam a podporujem etický a nenátlakový marketing, slobodu v práci i podnikaní, lokálne a zodpovedné podnikanie, slušnosť a pozitívny prístup k životu. Poskytujem profesionálne služby za prijateľné ceny.

Región mojej pôsobnosti je Žilina, Žilinský kraj, Slovensko.

Kontakt:  info@marketingmix.sk

Kontaktovať
Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.