Novinky

Napíšte svoj email a budete dostávať informácie zo sveta marketingu a naše novinky.

Žilinský Biznis Networking

Pre stredné aj malé firmy a podnikateľov z celého Slovenska odporúčame jesenné kolo obľúbenej networkingovej akcie v Žiline, dňa 17. októbra 2016 o 17.hod

Registrácia TU.

Referencie účastníkov:

Žilinský Biznis Networking vnímam ako veľmi zaujímavú  príležitosť zoznámiť sa s podnikateľmi  v našom  regióne. Odporúčam  všetkým podnikateľom a manažérom, ktorí majú  záujem rozširovať svoje obchodné aktivity  a vyhľadávajú potencionálnych  obchodných partnerov. Ešte raz veľmi pekne ďakujem organizátorkám za pozvanie na skutočne  skvelú akciu. Teším sa na ďalšie stretnutia.  Mária Behúňová, BEST SLOVAKIA s r.o.

Ďakujeme za vydarenú akciu pre podnikateľov. Pre nás ako začínajúcu firmu, bola táto akcia veľmi prínosná. Zoznámili sme sa s firmami, ktoré sú už na trhu dlhšiu dobu a boli veľmi ochotní sa s nami podeliť o ich vlastné skúsenosti. Podarilo sa nám získať kontakty na firmy, s ktorými by sme radi spolupracovali. Ako začínajúcu firma, sme si aj potvrdili od skúsenejších, či naša činnosť, ktorú by sme radi ďalej rozvíjali má na našom trhu perspektívu. Stretli sme sa s kladnou odozvou, čo nás samozrejme veľmi teší. Dúfame, že aj naďalej budete takéto akcie organizovať a držíme palce.  Detské centrum Havino s.r.o., Iveta Gallová, MVDr. Dana Palušová

čítať viac

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.