Živnostníci, podnikatelia, firmy

Naše služby:

1. Poradenstvo, konzultácie pri riešení obchodných a marketingových záležitostí

Pre podnikateľov, živnostníkov, firmy. Riešite tisíc vecí naraz? Neviete ako si správne vybrať a čo je dôležitejšie? Poraďte sa, skonzultujte svoje obchodné záležitosti.

Ako prebieha marketingové poradenstvo sa dozviete viac tu. Poradiť sa môžete aj v inej oblasti – pozrite si témy, na ktoré sa špecializujeme nižšie. Napíšte nám, spýtajte sa svoje otázky, emailom, telefonicky. Odpovieme vám čo najskôr, obvykle do 24 hodín.

 

2. Školenia a tréningy pre firmy, tímy, jednotlivcov

Robíme ich po celom Slovensku, otvorené – termíny a témy vyhlasujeme priebežne, viď naše Aktuálne školenia. Realizujeme aj uzatvorené firemné školenia na mieru – pre skupinu zamestnancov, pracovníkov podľa požiadaviek firmy.  Dohodnite si tému a termín.

Chcete sa vzdelávať v marketingu online?  Pozrite sa na náš projekt MarketingAcademy.

 

3. Realizácia marketingových služieb externe 

Marketingový pracovník – outsourcing

Malé firmy si často nemôžu dovoliť marketingového pracovníka, ale dobré marketingové služby robiť potrebujú.  Neváhajte, delegujte a využite služby profesionála externe. Jednorázovo alebo opakovanie, dlhodobá spolupráca. Po osobnej návšteve hocikde na Slovensku to funguje aj na diaľku.

Externé zabezpečenie marketingových služieb je efektívne riešenie, ktoré vám šetrí čas, energiu aj financie, znižuje firemné náklady, prinesie pohľad odborníka s odstupom. Pomôže pri príprave, realizácii aj rozhodovaní.

Máte svojho pracovníka povereného aj marketingovými úlohami? Nešetrite na svojich ľuďoch, ľudia sú najväčší kapitál firmy, doprajte im preškolenie a nové informácie. Investujte do profesionálneho školenia pre zamestnancov a prínos pre vašu firmu bude dlhodobý.

Zistite viac – napíšte nám, zavolajte:

   

 

 

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.