Cestovný ruch, ubytovatelia, penzióny

Cestovný ruch je celosvetovo veľmi dynamické odvetvie, ktoré stále rastie. Veľký potenciál má aj naša krajina, ale ako je to v skutočnosti – je Slovensko krajina nechcených penziónov?

Ako sa darí malým ubytovateľom, penziónom u nás a ako im môže pomôcť dobrý marketing?  

 

Cestovný ruch na Slovensku má skutočne rozsiahly potenciál, hlavne v oblasti turistiky, ubytovania, kúpeľníctva, ale súčasne čelí silnému konkurenčnému prostrediu strednej Európy.

Viete, aké sú aktuálne trendy a populárne typy turizmu?  Čo poviete na eko-turizmus, couchsurfing alebo beauty-turizmus?

A viete, aké sú hlavné dôvody, prečo sa chcú turisti a návštevníci vrátiť?  Pre pôsobivé prírodné scenérie, dobré počasie (to ťažko ovplyvníme), výbornú kvalitu ubytovania a služieb (tu už zbystrite pozornosť), osobitý prístup k hosťom a prijateľné ceny.   Dnešní zákazníci, turisti a hostia majú nespočetné možnosti na výber – preto ak raz prídu a budete mať marketing ako sa hovorí „zmáknutý“, verte, že budú chodiť opakovane – a to platí hlavne o nás, Slovákoch, pretože sme konzervatívny národ.

Správne nastaviť marketingovú koncepciu, jednotlivé aktivity počas roka, online aj offline marketing je pre podnikateľov v cestovnom ruchu kľúčové.

Nemáte človeka na marketing a sami sa tomu nestíhate venovať?

Neváhajte a poraďte sa: 0903529919, info@marketingmix.sk

 

 

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.