Školy, neziskové organizácie, združenia

Marketing pre školy

Špeciálny program realizujeme v spolupráci s občianskym združením Školský network, ktorý poskytuje školám služby v oblasti diagnostiky ich potrieb a pomáha im vytvoriť model komplexného rozvoja.

Vzdelávanie prechádza veľkými zmenami, žiaci aj pedagógovia potrebujú nový model funkčného a zmysluplného učenia. Sloboda a tvorivosť, deti nadšené novou školou, dizajn školy zajtrajška, mobilizácia pedagógov.  Aj škola sa musí vedieť prezentovať a „predať“, vytvoriť o sebe pozitívny imidž na verejnosti, ponúknuť taký hodnotný, bohatý a dobrý program pre deti i rodičov, že bude pre nich príťažlivá a zaujímavá. Nejde nám len o výkony a najlepšie výsledky v monitoroch. Ponúkame viac!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu s nami!

 

Marketing pre neziskové organizácie, združenia

Marketing nekomerčných služieb má taktiež svoje osobitosti, poraďte sa ako ho robiť správne, čomu sa vyvarovať a na čo naopak klásť dôraz.

Máte skvelé služby, výborné produkty a nerobíte marketing? Zabezpečíme služby na kľúč alebo vás to naučíme na našich školeniach. Spolupracujeme ako partneri pri projektoch mimovládnych organizácií a občianskych združení – prieskumy, marketing, mapovanie, individuálne rozhovory, workshopy a iné.

Vybrané referencie a projekty:

Projekt: 20 rokov samostatnosti očami obyvateľov žijúcich v prihraničných oblastiach 

“ Bolo mi cťou spolupracovať so Silviou na ojedinelom výskume Environmentálna výchova a vzdelávanie detí a mládeže na Slovensku 2011-2012, vďaka ktorému boli konečne na Slovensku pravdivo pomenované slabiny tohto odboru. Na základe tejto profesionálnej práce sa pohli veci vopred a dnes sa spracúva nová Koncepcia environmentálnej výchovy a vzdelávania v SR. Ďalším projektom, pri ktorom som sa s dôverou na Silviu obrátil, bol Výskum názorov obyvateľov v slovensko-moravskom príhraničí na posledných 20 rokov od rozdelenia Česko-Slovenska. Na výsledkoch výskumu staviame v súčasnosti ďalšie projektové aktivity.“  Mgr. Richard Medal, Centrum environmentálnych aktivít Trenčín

 

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.