Novinky

Napíšte svoj email a budete dostávať informácie zo sveta marketingu a naše novinky.

Vizuálny marketing

Seminár na tému Globálny vizuálny marketing zorganizovala na Orave v apríli 2015 Slovak Business Agency.

Zaujímavé podujatie som si nenechala ujsť a pani Jana Zamboriová predstavila niekoľko dôvodov, prečo je vizuálny marketing dôležitý v dnešnej dobe.

Prinášam vám najdôležitejšie postrehy:

1. čas ako vzácna komodita – obrázky vnímame oveľa rýchlejšie a komplexnejšie ako text

2. emócie – ktoré predávajú a vieme ich rýchlo zachytiť na fotografiu či video

3. digitálne technológie – rozmach sociálnych sietí založených na vizibilite, zdieľaní fotografií a videí nám umožňujú využiť tento súčasný fenomén aj v podnikateľskom svete

4. real time marketing – svetom vládnu momentky, potrebujeme komunikovať so zákazníkmi v reálnom čase

5. nadvláda smartfónov a tabletov sa stupňuje – máte už responzívnu webstránku?

6. crowdsourcing – využite fotografie vašich zákazníkov, nemusíte fotiť od rána do večera!

7. podeľte sa o svoj príbeh – storytelling a video príbehy sú výborná forma prezentácie vášho biznisu

A na čo si dať pozor?    Dbajte na kvalitu a detaily fotografií, konzistentnosť marketingovej komunikácie, prehľadnosť a čitateľnosť, jednoduchosť pre zákazníkov a čitateľov vášho webu.

Potvrdením, že vizuálny marketing naberá na obrátkach je aj nárasť vyhľadávania prostredníctvom fotografií na známom portáli TripAdvisor, ktorý hovorí o 138% medziročnom náraste!

Vizuálny a video marketing je výborný nástroj hlavne pre ubytovateľov, zariadenia cestovného ruchu, cestovateľské či kulinárske portály a biznis.

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.