Novinky

Napíšte svoj email a budete dostávať informácie zo sveta marketingu a naše novinky.

Logo – firma – brand

Každý, kto sa rozhodne podnikať a robiť biznis sa musí zo dňa na deň stať znalcom mnohých vecí, aby sa čo najlepšie rozbehol a nestratil sa medzi konkurenciou.
Hodnotné informácie sú jeho konkurenčnou výhodou.

3p vzdelávací program „Bezbolestne“

ponúka podnikateľom aj startupom jedinečný zdroj profesionálne pripravených a v praxi overených  informácií, ktoré im pomôžu zvládnuť práve také oblasti, ktoré sú mimo ich odbornosť a sú nevyhnutné pre úspech ich podnikateľského snaženia.
Kedže času pri podnikaní nikdy nie je nazvyš, koncentrovaný obsah a obrazné zjednodušenie hlavných tém umožní podať veľký objem informácií „bezbolestnou“ formou – rýchlo, jednoducho, názorne a vizuálne príťažlivo.

Pripravili sme pre vás sériu formou e-bookov, môžete získať bezplatne.

1.e-book LOGO je tu!

Jeho poslaním je pomôcť podnikateľom a startupom zorientovať sa v kritériách dizajnu, či re-dizajnu úspešného reprezentujúceho symbolu.

Čo sa dozviete?

Ebook je obsahovo koncentrovaný, graficky vizualizovaný a spracovaný do pdf formátu pre ľahkú čitateľnosť na na PC, tablete, či smartphone.

Získajte TU!

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.