Novinky

Napíšte svoj email a budete dostávať informácie zo sveta marketingu a naše novinky.

Konferencia o lídershipe a lídroch: DNA lídra 2019

DNA Lídra je inovatívny marketingový koncept konferencií, ktoré sa osvedčili a sú úspešné.

V čom je pridaná hodnota?    Možno ste už viackrát boli na konferencii, kde aj zaujímavý rečník alebo dobrá téma neboli podané dobre, jednoducho preto, že to prednášajúci nevedel dobre odprezentovať.  DNA Lídra dáva priestor zaujímavým ľuďom, z ktorých sa stali lídri vo svojom odbore, ale nie sú na pódiu sami. Moderuje a rozpráva sa s nimi skúsený a zábavný moderátor, v tomto prípade je to konkrétne Slavo Jurko, ktorý prináša oživenie aj zábavu.   Výsledok – spokojní účastníci:-)

Poďte sa presvedčiť na vlastnej koži:  DNA Lídra 2019 bude 23. októbra v Divadle Aréna v Bratislave.

4 talkshow,  8 rečníkov, viac ako 300 účastníkov

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.