Novinky

Napíšte svoj email a budete dostávať informácie zo sveta marketingu a naše novinky.

Jazykový audit webstránky – odlíšte sa profesionalitou

V dnešnej rýchlej dobe je potrebné hlavne flexibilne reagovať a aktualizovať obsah na webe.  Súhlasíte?

Profesionálne korektúry textov na internete sa akosi dnes nenosia.  Keď však vidíme úroveň, ako sa píše alebo dokonca ako sa vyjadrujú moderátori v televízii, človek by niekedy zaplakal.

Mnohé firmy hľadajú pridanú hodnotu pre náročných zákazníkov, spôsob ako sa odlíšiť a pritom sa nevymykajú zo šedého sivého priemeru nekvalitných textov, gramatických chýb a slangového vyjadrovania.

Odlíšte sa, vsaďte na profesionalitu v každej oblasti – aj na vašej webovej stránke!

Pre korektosť – uvádzam krátku ukážku priamo z tohto webu – pred a po jazykovej korektúre profesionálnej firmy Corectus

Corectus.sk ponúka profesionálne služby: jazykový audit webstránok, korektúry písomností, služby lokalizácie textu a preklady z/do češtiny. Vrelo odporúčame!

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.