Novinky

Napíšte svoj email a budete dostávať informácie zo sveta marketingu a naše novinky.

Ideálna dovolenka pre Slovákov?

Na slovenskom trhu je čerstvá novinka – reprezentatívna štúdia, prieskum, ktorý sa okrem iného, zaoberá aj témou práve vysoko aktuálnou: dovolenka, ako vyzerá ideálna dovolenka, sú to hory alebo more?

Viete, čo pre Slovákov znamená ideálna dovolenka? Koľko ľudí u nás si za minulý rok mohlo dovoliť dovolenku a ako dovolenkovali?

Uprednostňujeme dovolenku na Slovensku alebo v zahraničí?  Preferujeme skôr pohodu a relax v tichom prostrední alebo aktívny oddych?

A podľa čoho si dovolenku vyberáme, na čom záleží pri kúpe dovolenky?

Ak sú pre Vás tieto informácie dôležité, pozrite si viac detailov nižšie. Výsledky sú určené napríklad pre Cestovné kancelárie a agentúry, predajcov leteniek, poskytovateľov služieb dovolenkárom a pod., ktorí sa tak môžu dostať „do hlavy“ klientom práve pred letnou sezónou.

Nech sa páči – zistite viac:

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.