Novinky

Napíšte svoj email a budete dostávať informácie zo sveta marketingu a naše novinky.

Biznis networking – marketingovo-obchodná príležitosť pre firmy

Prečo prísť na Biznis Networking? Čo tým získate?

Networking je sieťovanie ľudí s rovnakým zmýšľaním. Existujú rôzne kluby a organizácie, ktoré združujú ľudí s rovnakými záujmami Ak však hovoríme o biznis networkingu,  pri tomto sieťovaní je základným zámerom generovanie nových obchodných príležitostí.

Biznis networking je vhodný pre každého, kto má záujem získať nové kontakty pre svoje obchodné aktivity. Networking je beh na dlhú trať. Získané kontakty je potrebné rozvíjať individuálne aj po každom získaní noveho kontaktu.

Momentálne žijeme dobu, v ktorej už mnohé zabehnuté obchodné kanály nefungujú a práve rozvíjanie osobných kontaktov je vysoko aktuálne. Každý  podnikateľ si to uvedomuje a považuje biznis networking  za výborný nástroj, ktorý mu môže napomôcť ku konkurenčnej výhode.

V prípade Žilinského Biznis Networkingu sa jedná o riadený networking, ktorý ma isté pravidlá. A práve tieto pravidlá uľahčujú sebaprezentáciu najmä začiatočníkom v oblasti networkingu. Každý účastník má k dispozícií 1 minútu na predstavenie sa a nasledujú 8-minútové individuálne stretnutia účastníkov. Počas individuálnych stretnutí účastníci dokážu identifikovať zaujímavé kontakty, ktoré môžu neskôr rozvíjať.

Každé individuálne vyhľadávanie partnerov a následné dohodnutie stretnutia stojí nejaký čas. Tiež každá schôdzka predstavuje istý náklad, či už len časový alebo aj finančný. Tu sa na jednom mieste sa stretne 50 podnikateľov, ktorí majú záujem o nadväzovanie osobných kontaktov. Teda každý účastník jednoznačne ušetrí a v koncentrovanej forme získa množstvo nových kontaktov. To všetko v príjemnom prostredí a pod dohľadom profesionálov, ktorí sa networkingu venujú viac ako 10 rokov.

Podujatie na profesionálnej úrovni organizujeme v Žiline 2x ročne, na jar a na jeseň a teší nás, že získava na stále väčšej popularite.

Ak máte záujem o zorganizovanie podobnej akcie napríklad pre vašich biznis partnerov alebo top klientov, obráťte sa na nás. Akciu pripravíme na mieru, zorganizujeme, moderujeme a vyhodnotíme úspešnosť.  

Ak sa chcete prihlásiť na aktuálny ročník – bude sa konať 26.apríla 2016 v Žiline v HolidayInn – kliknite na obrázok pre detaily.

zdroj/autorka článku: Mirka Michalková Tvarogová

Sociálne siete

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.